×

Amaran

JFolder::create: Tidak dapat mencipta direktoriPath: /var/www/html/ppdmanjung/v3/cache

JFolder::create: Tidak dapat mencipta direktoriPath: /var/www/html/ppdmanjung/v3/cache

SENARAI PENTADBIR SEKOLAH RENDAH

Ditulis oleh Zazalee Ramli on . Posted in Organisasi

 DATA SEHINGGA 11 NOVEMBER 2015

KOD SEKOLAH JAWATAN NAMA
ABA1001 SK DENDANG GURU BESAR SITI HAMISHA BINTI SYED CEAR 
ABA1001 SK DENDANG PK1 RAJA NOOR AZNAM BIN RAJA ZAINON 
ABA1001 SK DENDANG PKHEM HAZIAH BT YAHYA @ ZAKARIA 
ABA1001 SK DENDANG PKKO MOHD NUSHIRWAN SHAH BIN RAMLI
ABA1002 SK BERUAS GURU BESAR SHAHRIL BIN OTHMAN
ABA1002 SK BERUAS PK1 NORFADHILAH BT MD HASAN 
ABA1002 SK BERUAS PKHEM FATIMAH BINTI ISHAK 
ABA1002 SK BERUAS PKKO CHE MUNAH BINTI HASSAN 
ABA1003 SK KAMPUNG KOTA GURU BESAR AZMAN BIN HASHIM 
ABA1003 SK KAMPUNG KOTA PK1 MUHAMMAD SYAMIL BIN ZAINUDDIN 
ABA1003 SK KAMPUNG KOTA PKHEM SYAHARAINI BINTI SAID 
ABA1003 SK KAMPUNG KOTA PKKO NORMAH BINTI SETAPA
ABA1004 SK GELONG GAJAH GURU BESAR ROSNAINI BINTI HASHIM 
ABA1004 SK GELONG GAJAH PK1 ISMAIL BIN KHALID 
ABA1004 SK GELONG GAJAH PKHEM FA'EZAH BINTI ALANG ISMAIL 
ABA1004 SK GELONG GAJAH PKKO SHAIDAH FARWIN BT ARSHAD 
ABA1005 SK CHANGKAT CHERMIN GURU BESAR MOHAMAD HOSNI BIN MD SENUSI 
ABA1005 SK CHANGKAT CHERMIN PK1 ROZAIDI BIN MOHAMED KASAN 
ABA1005 SK CHANGKAT CHERMIN PKHEM ROZIAH BINTI ABD. KADIR 
ABA1005 SK CHANGKAT CHERMIN PKKO MUHAMMAD SALIHIN BIN MOHD GHAZALI 
ABA1006 SK AYER TAWAR GURU BESAR HAMIDAH BINTI MAHMUD 
ABA1006 SK AYER TAWAR PK1 ISIAH BINTI KASBI 
ABA1006 SK AYER TAWAR PKHEM HAMIDAH BINTI SALEH
ABA1006 SK AYER TAWAR PKKO MAS JAMALULLAIL BIN MAS MOHAMED 
ABA1006 SK AYER TAWAR PKPK ZAINAB BINTI AHMAD
ABA1007 SK PANCHOR GURU BESAR MOHD HANIM BIN ABDUL KAHAR 
ABA1007 SK PANCHOR PK1 ZABIDI BIN AHMAD 
ABA1007 SK PANCHOR PKHEM AHMAD FAUZI BIN MOHD ZAIN 
ABA1007 SK PANCHOR PKKO MOHAMMAD HANIS BIN BRAHIM 
ABA1008 SK PENGKALAN BAHARU GURU BESAR NOR ZARIDAH BT. MOHD. TAMIN 
ABA1008 SK PENGKALAN BAHARU PK1 AHMAD BIN MAT SAAD 
ABA1008 SK PENGKALAN BAHARU PKHEM NORHASIMAH BINTI ABDUL RAHMAN 
ABA1008 SK PENGKALAN BAHARU PKKO SABARIAH BINTI MOHD YUSOF 
ABA1008 SK PENGKALAN BAHARU PKPK FARIDAHTUL AMLAR BINTI MOHAMED RAMLI 
ABA1009 SK SUNGAI BATU GURU BESAR ABD AZIZ BIN ABD MAJID 
ABA1009 SK SUNGAI BATU PK1 ZAHARAH BT SAAID 
ABA1009 SK SUNGAI BATU PKHEM SITI JULIANA BT JAMIL 
ABA1009 SK SUNGAI BATU PKKO SOFIAN BIN MOHD RAZDI
ABA1010 SK LADANG HUNTLY GURU BESAR  
ABA1010 SK LADANG HUNTLY GK1 ISKANDAR BIN ISROH
ABA1010 SK LADANG HUNTLY GK HEM MOHAMAD HASRI BIN HASSAN
ABA1010 SK LADANG HUNTLY GKKO KHAIRUL AZHAR BIN HARUN
ABA1011 SK SEGARI GURU BESAR SAADIAH BINTI MAHMUD 
ABA1011 SK SEGARI GK1 NORKEFTIAH BT ZULKEFLI
ABA1011 SK SEGARI GKHEM NORIZAN BT HUSSEIN
ABA1011 SK SEGARI GKKO N. INDERANI A/P NAGARATNAM
ABA1012 SK NAKHODA MUHAMMAD TAIB GURU BESAR AZMAN BIN ABDUL WAHID 
ABA1012 SK NAKHODA MUHAMMAD TAIB PK1 ZAINON BINTI KORDI 
ABA1012 SK NAKHODA MUHAMMAD TAIB PKHEM FATIMAH WATI BINTI SAMSUDIN 
ABA1012 SK NAKHODA MUHAMMAD TAIB PKKO HAYATI BINTI SHAFIE 
ABA1013 SK SUNGAI RAMAI GURU BESAR HASHIM BIN ADNAN 
ABA1013 SK SUNGAI RAMAI GK1 KHAIRUL AZMI BIN KAMARUDDIN
ABA1013 SK SUNGAI RAMAI GK1 FAKRULRAZI BIN MANSUR
ABA1013 SK SUNGAI RAMAI GK KO MOHD HANIFAH @ AG.ALIJANG
ABA1014 SK SUNGAI WANGI GURU BESAR ZAINAH BINTI YUSOFF 
ABA1014 SK SUNGAI WANGI PK1 MOHAMMED DAUD BIN ALIAS 
ABA1014 SK SUNGAI WANGI PKHEM NOR AZAH BINTI ABDUL AZIZ 
ABA1014 SK SUNGAI WANGI PKKO NOR ASIKIN BINTI RAMLI 
ABA1015 SK SERI SELAMAT GURU BESAR RAHIMAH BANUN BINTI HAJI MOHD SAAID 
ABA1015 SK SERI SELAMAT PK1 DALINA BINTI HUSSIN 
ABA1015 SK SERI SELAMAT PKHEM NORIAH BINTI RAPIYEE 
ABA1015 SK SERI SELAMAT PKKO HAYATI BT SAMSUDIN
ABA1016 SK SITIAWAN GURU BESAR ROSNI BINTI ABU BAKAR 
ABA1016 SK SITIAWAN PK1 LATUN ADIDA BINTI KAMARUDDIN 
ABA1016 SK SITIAWAN PKHEM ROHADZA BINTI ABD HAMID 
ABA1016 SK SITIAWAN PKKO NIZAWATI BINTI ABU BAKAR 
ABA1017 SK LEKIR GURU BESAR MOHD. SHALEHIN BIN SURATMAN 
ABA1017 SK LEKIR PK1 ZARINA BINTI JOHARI 
ABA1017 SK LEKIR PKHEM ROHANA BINTI KAMARUDDIN 
ABA1017 SK LEKIR PKKO AZIANA BINTI ABU 
ABA1017 SK LEKIR PKPK NURUL ASHIKIN BINTI MASDAN 
ABA1018 SK MUHAMMAD SAMAN GURU BESAR LATIFAH BINTI MOHD NOOR 
ABA1018 SK MUHAMMAD SAMAN PK1 ROBIAH BINTI MOHAMAD
ABA1018 SK MUHAMMAD SAMAN PKHEM FAZILAH BT MOHD HASHIM
ABA1018 SK MUHAMMAD SAMAN PKKO RAHANE BINTI SAARI
ABA1019 SK BATU SEPULUH GURU BESAR ZAINAL ABIDIN BIN AHMAD 
ABA1019 SK BATU SEPULUH PK1 AINUN JARIAH BINTI MOHD NOOR 
ABA1019 SK BATU SEPULUH PKHEM HAZIZIAN BT MOHD ZAIN
ABA1019 SK BATU SEPULUH PKKO ROZIEANA BINTI JOHARI 
ABA1020 SK SUNGAI TIRAM GURU BESAR MOHD YUNUS BIN ABDUL AZIZ
ABA1020 SK SUNGAI TIRAM PK1 NOR HAMIZAH BINTI RAMLI 
ABA1020 SK SUNGAI TIRAM PKHEM NOOR AKMA BINTI RASHIDI 
ABA1020 SK SUNGAI TIRAM PKKO ZANARIAH BT JAUHARI 
ABA1021 SK DATO' ISHAK GURU BESAR SULAIMAN BIN MD MALIKI 
ABA1021 SK DATO' ISHAK PK1 MAARUF BIN ABAS 
ABA1021 SK DATO' ISHAK PKHEM ZUBAIDAH BINTI DIN 
ABA1021 SK DATO' ISHAK PKKO SAFINA BINTI MOHAMED 
ABA1022 SK LUMUT GURU BESAR ZALINA BINTI KHALID 
ABA1022 SK LUMUT GK1 HARLINA BINTI HARIS
ABA1022 SK LUMUT GK HEM NORHAYATI BINTI MD. ZAIN@ALI
ABA1022 SK LUMUT GKKO ANIZAH BINTI YUSOF
ABA1023 SK SERI PANGKOR GURU BESAR PAUZI BIN AB LATIF
ABA1023 SK SERI PANGKOR PK1 AZMAN BIN ARSHAD 
ABA1023 SK SERI PANGKOR PKHEM NOR LAILI BINTI RAZALI 
ABA1023 SK SERI PANGKOR PKKO NURSHAZILLAH BINTI MOHD SHARIFF 
ABA1024 SK TELAGA NENAS GURU BESAR  
ABA1024 SK TELAGA NENAS GK1 AHMAD NAZRI BIN MOHD YUSOF
ABA1024 SK TELAGA NENAS GKHEM ZUBAIDAH BT NORDIN
ABA1024 SK TELAGA NENAS GKKO RAZI BIN BAHAROM
ABA1025 SK KAMPUNG BAHARU  GURU BESA  
ABA1025 SK KAMPUNG BAHARU GK1 SALWANI BINTI JAAFAR
ABA1025 SK KAMPUNG BAHARU GK HEM MOGANAH A/P KANAN
ABA1025 SK KAMPUNG BAHARU GK KO JAWARI BIN TAN
ABA1026 SK KAYAN GURU BESAR A. ZAMRI BIN HUSIN
ABA1026 SK KAYAN PK1 MOHD.ZAHID BIN MOHAMED @ ZAINUDDIN
ABA1026 SK KAYAN PKHEM ZALINA BT ZAKARIA 
ABA1026 SK KAYAN PKKO SAAIDIN B MAHMUD
ABA1027 SK PANGKALAN TLDM GURU BESAR RAMLAN BIN HUSSIN 
ABA1027 SK PANGKALAN TLDM PK1 KHATIJAH BT ALI 
ABA1027 SK PANGKALAN TLDM PKHEM SITI ZAHARAH BINTI MOKHTAR 
ABA1027 SK PANGKALAN TLDM PKKO DURAIRAJ A/L M RENGASAMY 
ABA1028 SK SERI MANJUNG GURU BESAR NURAINIAH BINTI NURUDDIN 
ABA1028 SK SERI MANJUNG PK1 NORIDA BINTI MD. MAAZIN
ABA1028 SK SERI MANJUNG PKHEM ROSNANI BINTI ISHAK
ABA1028 SK SERI MANJUNG PKKO RASHIDA BINTI ISMAIL 
ABA1028 SK SERI MANJUNG PKPTG SHARIDAH BT SHARIFF 
ABA1029 SK PANTAI REMIS    
ABA1029 SK PANTAI REMIS PK1 ANUAR BIN MOHAMAD 
ABA1029 SK PANTAI REMIS PKHEM AWANG ISKANDER BIN AWANG JAYA 
ABA1029 SK PANTAI REMIS PKKO SHAHAIZOL B SHAHARAL 
ABA1030 SK GUGUSAN LEKIR GURU BESAR  
ABA1030 SK GUGUSAN LEKIR PK1 MAHANI BINTI ZAINUDDIN
ABA1030 SK GUGUSAN LEKIR PKHEM ZALINA BINTI SAHARUM 
ABA1030 SK GUGUSAN LEKIR PKKO MIS'AINI BINTI SELIMAN 
ABA1031 SK PANGKALAN TLDM II GURU BESAR YAHYA B ABU HASHIM 
ABA1031 SK PANGKALAN TLDM II PK1 ROHAIZAN BIN MOHAMED HANIF 
ABA1031 SK PANGKALAN TLDM II PKHEM SAEDAH BINTI SHARIF 
ABA1031 SK PANGKALAN TLDM II PKKO MAZNAH BT. ABDUL MALEK 
ABA1031 SK PANGKALAN TLDM II PKPK MEGAT NOR SHAHFIEE BIN MEGAT HUSSIN 
ABA1032 SK KPG. DATO' SERI KAMARUDDIN GURU BESAR SAMSUDDIN BIN SABRI 
ABA1032 SK KPG. DATO' SERI KAMARUDDIN PK1 ZURAINI BINTI ABDUL MURAD 
ABA1032 SK KPG. DATO' SERI KAMARUDDIN PKHEM MOHAMAD BIN MAHAMUD
ABA1032 SK KPG. DATO' SERI KAMARUDDIN PKKO ROSLIM BIN HJ ZAINUDDIN 
ABA1032 SK KPG. DATO' SERI KAMARUDDIN PKPTG ROSLINA BINTI MOHAMAD JAKI 
ABA1033 SK SERI SITIAWAN GURU BESAR UMI KALTHOM BINTI ABD RASHID 
ABA1033 SK SERI SITIAWAN PK1 NORMA BT ISMAIL 
ABA1033 SK SERI SITIAWAN PKHEM NORMAH BINTI HARUN 
ABA1033 SK SERI SITIAWAN PKKO ZARIDAH BINTI ZUBER 
ABA1033 SK SERI SITIAWAN PKPK FAIZEN BT MOHAMED 
ABA1034 SK SERI BAYU GURU BESAR ZAHIDI BIN ZULKIFFLI 
ABA1034 SK SERI BAYU PK1 FARIDAH BINTI ARIFFIN 
ABA1034 SK SERI BAYU PKHEM AKASHAH BIN ABDULLAH 
ABA1034 SK SERI BAYU PKKO SURANI BINTI OTHMAN 
ABA1034 SK SERI BAYU PKPK ROSHANINI BINTI AZALI 
ABA1035 SK SERI SAMUDERA GURU BESAR TAJOR AMAR BIN NAZRI 
ABA1035 SK SERI SAMUDERA PK1 NORAISAH BINTI HASSAN
ABA1035 SK SERI SAMUDERA PKHEM HAMDAN BIN HASHIM 
ABA1035 SK SERI SAMUDERA PKKO AHMAD BASRI BIN HJ DAUD 
ABB1039 SK METHODIST (ACS) GURU BESAR ISMAIL BIN NAYAN 
ABB1039 SK METHODIST (ACS) PK1 ABDUL HAMID BIN SHUFAAT 
ABB1039 SK METHODIST (ACS) PKHEM ROHAIDA BT HUSAINI 
ABB1039 SK METHODIST (ACS) PKKO NURLIYANA CHAN BINTI ABDULLAH
ABB1039 SK METHODIST (ACS) SITIAWAN PKPTG ABDUL HAMID BIN ABDUL MANAP 
ABB1040 SK METHODIST (ACS) GURU BESAR NOR AZURA BINTI MURAD 
ABB1040 SK METHODIST (ACS) PK1 ROZIAH HANIM BINTI RAMLI 
ABB1040 SK METHODIST (ACS) PKHEM NOORAZLIN CHENG BINTI ABDULLAH 
ABB1040 SK METHODIST (ACS) PKKO MAZNAH BINTI MOHD RAJAB 
ABB1041 SK METHODIST GURU BESAR ZURAIDAH BT. MOHD SHAFIE 
ABB1041 SK METHODIST PK1 ZAINAB BT ABAS 
ABB1041 SK METHODIST PKHEM ASNAH BINTI SHAMSUDDIN
ABB1041 SK METHODIST PKKO MOHD. NOR ISMAIL BIN AZMI 
ABB1041 SK METHODIST AYER TAWAR PKPTG AZURAWATY BINTUI ABU
ABB1042 SK CONVENT GURU BESAR AINON BINTI JAIS 
ABB1042 SK CONVENT PK1 HABIBAH BT. MUHAMAD 
ABB1042 SK CONVENT PKHEM HALIMAHTON SAADIAH BINTI REE 
ABB1042 SK CONVENT PKKO AZIZAH BT. MD. ISA 
ABB1042 SK CONVENT PKPTG ANISAH BINTI HAJI ABD RAZAK 
ABB1043 SK SIMPANG EMPAT GURU BESAR SHUHAIME BIN ISHAK 
ABB1043 SK SIMPANG EMPAT PK1 HAJJAH HASNAH BINTI ABBAS
ABB1043 SK SIMPANG EMPAT PKHEM MD DAH BIN HAJI HASAN 
ABB1043 SK SIMPANG EMPAT PKKO ZALIDA BINTI SHAFEGEI 
ABB1043 SK SIMPANG EMPAT PKPTG ZAKIAH BINTI TUFAIL
ABB1044 SK ST. FRANCIS GURU BESAR MUHAMAD ANWR BIN MUHAMAD IRFAN 
ABB1044 SK ST. FRANCIS PK1 NOR SHAHRIZAD BINTI ISMAIL
ABB1044 SK ST. FRANCIS PKHEM NURUL HUDA BINTI SULAIMAN
ABB1044 SK ST. FRANCIS PKKO RAMLAH BINTI MAT 
ABB1045 SK GANGGA GURU BESAR ZAKARIA BIN ABU HASSAN 
ABB1045 SK GANGGA PK1 KHALID B HAJI MOHAMAD 
ABB1045 SK GANGGA PKHEM IDRIS SHAZALI BIN HAJI MOHAMED SAID 
ABB1045 SK GANGGA PKKO SUHAIMI BIN SULAIMAN 
ABB1045 SK GANGGA PKPK NOOR RIZAN BIN ABDUL RASHID 
ABC1046 SJK(C) HWA LIAN (1) GURU BESAR SALLY SEE GIN AI
ABC1046 SJK(C) HWA LIAN (1) PK1 TAN PEI CHAI 
ABC1046 SJK(C) HWA LIAN (1) PKHEM TAN CHEH WEI 
ABC1046 SJK(C) HWA LIAN (1) PKKO HING JEE CHANG 
ABC1047 SJK(C) HWA LIAN (2) GURU BESAR LAU KIN CHEN 
ABC1047 SJK(C) HWA LIAN (2) PK1 TAN TECK TEONG 
ABC1047 SJK(C) HWA LIAN (2) PKHEM BEH CHAW HONG 
ABC1047 SJK(C) HWA LIAN (2) PKKO LEE YOKE SIM 
ABC1048 SJK(C) ENG LING GURU BESAR TANG WENG SENG 
ABC1048 SJK(C) ENG LING GK1 VOOI SIANG HUA
ABC1048 SJK(C) ENG LING GK HEM TEONG SOO ING
ABC1048 SJK(C) ENG LING GK KO TAN KIANG TEONG
ABC1049 SJK(C) PING MIN GURU BESAR EK ING MING 
ABC1049 SJK(C) PING MIN PK1 TAM SIEW FUN
ABC1049 SJK(C) PING MIN PKHEM CHEW YA HO 
ABC1049 SJK(C) PING MIN PKKO YEE VOON KUEN 
ABC1051 SJK(C) KUR SENG GURU BESAR LIM CHAW HUA
ABC1051 SJK(C) KUR SENG PK1 PANG LEE HIONG
ABC1051 SJK(C) KUR SENG PKHEM OW SIEW CHIN 
ABC1051 SJK(C) KUR SENG PKKO TAN GUAN YU 
ABC1052 SJK(C) CHUNG CHENG GURU BESAR KOH YIN PIUL 
ABC1052 SJK(C) CHUNG CHENG PK1 LING CHIN SIEN 
ABC1052 SJK(C) CHUNG CHENG PKHEM TEOH CHEW BOON 
ABC1052 SJK(C) CHUNG CHENG PKKO  
ABC1053 SJK(C) UK ING GURU BESAR FONG KOK KIONG 
ABC1053 SJK(C) UK ING PK1 MAH ANG FEN 
ABC1053 SJK(C) UK ING PKHEM OOI NGUK CHAI 
ABC1053 SJK(C) UK ING PKKO LEE SUET MEI 
ABC1054 SJK(C) CHINESE NATIONAL GURU BESAR NG KAR TONG 
ABC1054 SJK(C) CHINESE NATIONAL PK1 CHIA NOI YANG 
ABC1054 SJK(C) CHINESE NATIONAL PKHEM ONG AI HUA 
ABC1054 SJK(C) CHINESE NATIONAL PKKO YEK KING LEU 
ABC1055 SJK(C) UK DIH GURU BESAR LING SIEW KING 
ABC1055 SJK(C) UK DIH PK1 DOON MEE DING
ABC1055 SJK(C) UK DIH PKHEM KAREN TAN CHIN LI 
ABC1055 SJK(C) UK DIH PKKO TEE KIM TIN 
ABC1056 SJK(C) CHIEN HUA GURU BESAR CHIN WAI CHING 
ABC1056 SJK(C) CHIEN HUA PK1 OH KAH MOOI 
ABC1056 SJK(C) CHIEN HUA PKHEM KOU LUP YUEN 
ABC1056 SJK(C) CHIEN HUA PKKO THAM SIEW PEI 
ABC1057 SJK(C) PEKAN GURNEY GURU BESAR ONG WA PENG 
ABC1057 SJK(C) PEKAN GURNEY PK1 LING YUK PEI 
ABC1057 SJK(C) PEKAN GURNEY PKHEM LOI AI KIEW 
ABC1057 SJK(C) PEKAN GURNEY PKKO GAN AI KIM @ CHRISTINA NGAN 
ABC1058 SJK(C) SIMPANG LIMA GURU BESAR TAN LEE HOOI 
ABC1058 SJK(C) SIMPANG LIMA GK1 LIM SIEW HONG
ABC1058 SJK(C) SIMPANG LIMA GK HEM BEH SU SUAN
ABC1058 SJK(C) SIMPANG LIMA GK KO SIEW YONGLEE
ABC1059 SJK(C) KOK MING GURU BESAR LIM ENG KEE 
ABC1059 SJK(C) KOK MING GK1 LING DUING SIM
ABC1059 SJK(C) KOK MING  GK HEM LING SIEW CHING
ABC1059 SJK(C) KOK MING GK KO PHANG KOI CHU
ABC1061 SJK ( C ) AYER TAWAR GURU BESAR CHAN MAIN SAIN 
ABC1061 SJK ( C ) AYER TAWAR PK1 CHENG LEE HUNG 
ABC1061 SJK ( C ) AYER TAWAR PKHEM TING AI CHING 
ABC1061 SJK ( C ) AYER TAWAR PKKO PANG SIEW CHING 
ABC1062 SJK(C) MIN TE GURU BESAR NG KHENG GUAN 
ABC1062 SJK(C) MIN TE PK1 IONG WOON HUNG 
ABC1062 SJK(C) MIN TE PKHEM LEE POH SOO 
ABC1062 SJK(C) MIN TE PKKO HU EE LING 
ABC1063 SJK(C) KAMPUNG JERING GURU BESAR CHAN KUAN FOOT 
ABC1063 SJK(C) KAMPUNG JERING PK1 KHOR LEA BIN 
ABC1063 SJK(C) KAMPUNG JERING PKHEM LAM FONG YENG 
ABC1063 SJK(C) KAMPUNG JERING PKKO LAU SEE MANG 
ABC1064 SJK(C) PEI MIN GURU BESAR HOO MOI LIN 
ABC1064 SJK(C) PEI MIN GK1 LAU BEE HIONG
ABC1064 SJK(C) PEI MIN GK HEM YEAK JU LI 
ABC1064 SJK(C) PEI MIN GK KO DG29 SEE YEN FANG
ABC1065 SJK(C) KAMPONG MERBAU GURU BESAR SEET HONG SUAN 
ABC1065 SJK(C) KAMPONG MERBAU PK1 YEAT EE KIONG 
ABC1065 SJK(C) KAMPONG MERBAU PKHEM KOAY PECK SEE 
ABC1065 SJK(C) KAMPONG MERBAU PKKO KHAW TEIK GUAN
ABC1066 SJK(C) KHUEN HEAN GURU BESAR NGA HONG HONG 
ABC1066 SJK(C) KHUEN HEAN PK1 LIN HONG TIN 
ABC1066 SJK(C) KHUEN HEAN PKHEM FONG YIN LENG 
ABC1066 SJK(C) KHUEN HEAN PKKO LAU AH TEE 
ABC1067 SJK(C) SUNGAI BATU GURU BESAR ONG SIEW LAN 
ABC1067 SJK(C) SUNGAI BATU PK1 LOOI TIN HOONG 
ABC1067 SJK(C) SUNGAI BATU PKHEM TEOH GUAT NGOH 
ABC1067 SJK(C) SUNGAI BATU PKKO TH'NG AI PING 
ABC1068 SJK(C) PEI MIN SEGARI GURU BESAR LOH AH KEOW
ABC1068 SJK(C) PEI MIN SEGARI PK1 YONG WAY CHOO
ABC1068 SJK(C) PEI MIN SEGARI PKHEM GOH SWEE HOON 
ABC1068 SJK(C) PEI MIN SEGARI PKKO HO KAH ON 
ABC1069 SJK(C) TIT BIN GURU BESAR LIM EE KHOON 
ABC1069 SJK(C) TIT BIN PK1 LOOI TIN HOONG
ABC1069 SJK(C) TIT BIN PKHEM YEW BEE LANG 
ABC1069 SJK(C) TIT BIN PKKO LIM SOOK YI 
ABC1070 SJK(C) PEI CHING GURU BESAR PHAN YOAN PING 
ABC1070 SJK(C) PEI CHING PK1 CHEAH MEE YOKE 
ABC1070 SJK(C) PEI CHING PKHEM KOK CHIU YUAN 
ABC1070 SJK(C) PEI CHING PKKO KO CHING HOE 
ABC1071 SJK(C) YEN MIN GURU BESAR LIEW KIN WAN
ABC1071 SJK(C) YEN MIN GK1 KOH MEI TEE
ABC1071 SJK(C) YEN MIN GK HEM SAW PEK LOON
ABC1071 SJK(C) YEN MIN GK KO  LEE SOON KENG
ABD1073 SJK(T) MAHA GANESA VIDDYASALAI GURU BESAR PERIYASAMY A/L NARAYANASAMY 
ABD1073 SJK(T) MAHA GANESA VIDDYASALAI PK1 PUSPARATHA A/P PERUMAL 
ABD1073 SJK(T) MAHA GANESA VIDDYASALAI PKHEM SUBRAMANIAM A/L RANGGASAMY 
ABD1073 SJK(T) MAHA GANESA VIDDYASALAI PKKO INDARANIE A/P PONNUSAMY 
ABD1075 SJK(T) PANGKOR GURU BESAR PAKEANATHAN A/L PONNUCHAMY 
ABD1075 SJK(T) PANGKOR GK1 YASOTHA A/P NAIRANASAMY
ABD1075 SJK(T) PANGKOR GK HEM RAVINDRAN A/L MUNIANDY
ABD1075 SJK(T) PANGKOR GK KO GUNASILAN A/L MANOGARAN
ABD1077 SJK(T) PENGKALAN BARU GURU BESAR PARIMALAR A/P THANNIMALAI 
ABD1077 SJK(T) PENGKALAN BARU PK1 MATHAVY A/P KANNAYAH @ KANNAYIAH 
ABD1077 SJK(T) PENGKALAN BARU PKHEM MALATHI A/P VELU 
ABD1077 SJK(T) PENGKALAN BARU PKKO RAMANI A/P RAMAN 
ABD1078 SJK(T) LADANG HUNTLY GURU BESAR  
ABD1078 SJK(T) LADANG HUNTLY GK1 PARAMESWARY A/P P. CHANDRAN
ABD1078 SJK(T) LADANG HUNTLY GK HEM AGNESCAROLINE A/P THEVADASS
ABD1078 SJK(T) LADANG HUNTLY GK KO SUNDARAM A/L VADIVELU
ABD1079 SJK(T) LADANG SOGOMANA GURU BESAR NARAYANAN A/L THANNIMALAI 
ABD1079 SJK(T) LADANG SOGOMANA GK1 KARUNANITHY A/L SUBRAMANIAM
ABD1079 SJK(T) LADANG SOGOMANA GK HEM CIK SAMUNDEESVARI A/P KOTHANDAN
ABD1079 SJK(T) LADANG SOGOMANA GK KO SUMATHI A/P KAVARI
ABD1082 SJK(T) LADANG AYER TAWAR GURU BESAR KRISHNAN A/L NADARAJAH 
ABD1082 SJK(T) LADANG AYER TAWAR GK1 KALISWARI A/P MUNIANDY
ABD1082 SJK(T) LADANG AYER TAWAR GK HEM SULOSNA A/P SUBRAMANIAN
ABD1082 SJK(T) LADANG AYER TAWAR GK KO DEVIKA A/P KRISHNAN
ABD1083 SJK(T) KG TUN SAMBANTHAN GURU BESAR KAMALASELVI A/P NADARAJAN 
ABD1083 SJK(T) KG TUN SAMBANTHAN GK1 VIMALAMBIKAI A/P KRISHNAN
ABD1083 SJK(T) KG TUN SAMBANTHAN GK HEM NIRMALA DEVI A/P SINASAMY
ABD1083 SJK(T) KG TUN SAMBANTHAN GK KO PUNITHA A/P MUNUSAMY
ABD1084 SJK(T) LADANG CASHWOOD GURU BESAR MALATHI A/P MUNIANDY 
ABD1084 SJK(T) LADANG CASHWOOD GK1 PARIMALA DEVI A/P SUBRAMANIAM
ABD1084 SJK(T) LADANG CASHWOOD GK HEM THENMALAR A/P BALASUNDARAM
ABD1084 SJK(T) LADANG CASHWOOD GK KO KALAIARASI A/P SUBARAYAN
ABD1085 SJK(T) KAMPUNG COLUMBIA GURU BESAR GNANATHAI A/P RAJAIA 
ABD1085 SJK(T) KAMPUNG COLUMBIA GK1 KALAIYARASI A/P THANNIMALAY
ABD1085 SJK(T) KAMPUNG COLUMBIA GK HEM NIRMALATHEVI A/P NADESON
ABD1085 SJK(T) KAMPUNG COLUMBIA GK KO RAVICHANDRAN A/L SUBRAMANIAM
ABD1086 SJK(T) LADANG WALBROOK GURU BESAR KRISHNAVANY A/P NADESON 
ABD1086 SJK(T) LADANG WALBROOK GK1 DAVENDERI A/P NAYAGAM SEBASTIAN
ABD1086 SJK(T) LADANG WALBROOK GK HEM  CHANDRU A/L KRISHNAN
ABD1086 SJK(T) LADANG WALBROOK GK KO THANJAPPAN A/L MUNIANDY
ABD1087 SJK(T) LADANG SG WANGI II GURU BESAR MALLIGA DAVI A/P MUNIANDY 
ABD1087 SJK(T) LADANG SG WANGI II PK1 S KANNAGI A/P SUBRAMANIAM 
ABD1087 SJK(T) LADANG SG WANGI II PKHEM RAJAMANI A/P MUNUSAMY 
ABD1087 SJK(T) LADANG SG WANGI II PKKO NANTHAKUMAR A/L DURAISAMY 
ABD1089 SJK(T) MUKIM PUNDUT GURU BESAR THANASKODY A/L SUNDARA RAJOO 
ABD1089 SJK(T) MUKIM PUNDUT PK1 SUBRAMANIAM A/L ATHIAH
ABD1089 SJK(T) MUKIM PUNDUT PKHEM RAHMATHUNISA BEAHAM BINTI ABDUL RAHIMAN 
ABD1089 SJK(T) MUKIM PUNDUT PKKO PAKIAM A/P MURUGAN
ABD1091 SJK(T) KAMPUNG KAYAN GURU BESAR INDARANI A/P KALIMUTHU 
ABD1091 SJK(T) KAMPUNG KAYAN GK1 KAWITA A/P LETCH MANAN
ABD1091 SJK(T) KAMPUNG KAYAN GK HEM YOUVARANI A/P VELLIKANNAN
ABD1091 SJK(T) KAMPUNG KAYAN GK KO MUNIANDY A/L CHELLAN ACHARI
ABD1092 SJK(T) AYER TAWAR GURU BESAR  
ABD1092 SJK(T) AYER TAWAR PK1 T GEORGE A/L A THOMAS 
ABD1092 SJK(T) AYER TAWAR PKHEM TOLACHINMA A/P VARTHARAJOO 
ABD1092 SJK(T) AYER TAWAR PKKO VASANTHI A/P RAMASAMY 
ABD1093 SJK(T) BERUAS GURU BESAR DANALETCHIMI A/P ARAPPAN 
ABD1093 SJK(T) BERUAS PK1 THANALETCHIMY A/P EROSAN 
ABD1093 SJK(T) BERUAS PKHEM PONNUMANI A/P THERUVENKIDAN 
ABD1093 SJK(T) BERUAS PKKO ARUMUGAM A/L KUNJIRAMAN